Milí návštěvníci,

vítejte na stránkách Apologia ■ Pokud jste tu nováčky, doporučuji k Vaší pozornosti menu po pravé straně, včetně úvodníku ■ Stálé návštěvníky upozorňuji, že k přidání komentářů je nyní zapotřebí zaregistrovat se, a to buď při vložení komentáře, nebo trvale v sekci Návštěvníci ■ Děkuji! ■ DV

Modlitba za jednotu všech křesťanů

Rád bych Tě pozval, abychom se spojili s Ježíšem v modlitbě za jednotu jeho učedníků - ať už cesta k jejich viditelné jednotě bude jakákoliv, kterou si Ježíš zvolí. Pane, ukaž nám své milosrdenství a mocí svého Ducha odstraň rozdělení mezi křesťany, aby Tvá církev byla ještě jasněji viditelným znamením uprostřed všech národů. Pane, dej nám novou lásku, opravdovou moudrost a nový podnět k jednotě, aby věčné poselství Tvého Syna mohlo být přijato jako radostná zvěst pro všechny. Pane, zapal znovu naši víru a naději, že můžeme putovat s radostí k nebeskému království a s důvěrou v Tvůj příslib věčné slávy. Skrze Ježíše Krista, našeho Pána. Amen.

2 komentáře:

  1. Rád by som vedel, že či existuje komunikácia medzi katolíckou cirkvou a spoločenstvom mesiánskych židov. Ak áno, tak na akej úrovni?

    OdpovědětVymazat
  2. Komunikace dozajisté existuje na osobní úrovni. Nicméně o oficiálních vztazích mi není nic známo: společenství mesiánských židů existuje povícero, a proto bych řekl, že může oficiálně existovat jen stěží.

    OdpovědětVymazat

Velmi se těším na Váš komentář.